סגנון הטיולים החדש – טיול בהתאמה אישית

https://www.myindia.co.il/

טיולים מאורגנים קיימים בעולם כבר שנים רבות. לטייל בצורה כזו זה מאוד נוח, חוסך הרבה כאב ראש בתכנון הטיול ומאפשר למטיילים להגיע לשדה התעופה בלי הרבה דאגות בראש.

בשנים האחרונות קם לסגנון הטיולים המאורגנים חבר חדש – טיול בהתאמה אישית. בטיול מסוג זה תוכל לתכנן יחד עם מדריך מקצועי את המסלול של הטיול בו אתה מעוניין, תוכל לבחור היכן לישון, היכן לאכול ועוד.

רוצה לדעת מה עוד כולל טיול בהתאמה אישית? תמשיך לקרוא את המאמר עד סופו ותגלה.

טיול בתכנון אישי עם מדריך

החלטת שאתה רוצה טיול שיהיה מותאם אישית אליך, אל רצונותייך ואל יכולותייך הפיזיות? מעולה. המדריך בו בחרת יוכל לדייק איתך את הטיול שלך לפרטי פרטים.

זה מתחיל ממקומות לינה עליהם שמעת דברים טובים וממשיך עד לתכנון של מקומות ספציפיים עליהם שמעת ושאליהם אתה רוצה להגיע.

תוכל גם לתכנן לאיזה מסעדות להגיע, אילו אנשים ותרבויות לפגוש, באילו מוזיאונים וטבע מומלץ לטייל ובקיצור, אתה יחד עם המדריך, שולטים בכל פרטי הטיול. המדריך שבחרת ילווה אותך וייעץ לך לאורך כל הדרך וכמובן שהוא יכול לשריין לך את כל מקומות הלינה והמסעדות מראש, כמו בטיול מאורגן.

בטיול מותאם אישית אתה גם קובע מי יהיו המטיילים הנוספים איתך (שלא כמו בטיול מאורגן, שם אין לך שליטה מי עוד יגיע לטיול ויצטרף לקבוצה) וזהו באמת יתרון גדול מאוד.

איפה בעולם יש סוגים כאלו של טיולים?

טיול בהתאמה אישית קיים כבר כמעט בכל רחבי העולם. דוגמא לחברה אשר נותנת את השירות הזה בהודו היא חברת My India . אבל יש עוד לא מעט מדריכים פרטיים או חברות גדולות יותר שיוכלו גם כן לספק לך את השירות המיוחד הזה.

כל שעליך לעשות הוא לחפש ברשת האינטרנט, לשאול אנשים ולשמוע המלצות וכך תוכל לבחור מי יהיה המדריך שלך בטיול הבא.

עלויות של טיול בהתאמה אישית

כמו כל דבר מותאם אישית בחיים, גם השירות הזה עלול לעלות יותר מטיול מאורגן רגיל או טיול ללא הדרכה כלל, שכולל בדרך כלל רק כרטיסי טיסה.

אבל סך היתרונות פה עולה על הפן הכלכלי, אותו מומלץ לשים בצד כי אם כבר החלטת לצאת לטיול בחו”ל, וכבר חסכת לכך כסף, מומלץ שגם החוויה תהיה מוצלחת ובלתי נשכחת.

לכן בחירה בטיול מותאם אישית עבורך היא בגדר הגשמת כל החלומות שלך ולכן דבר כזה שווה כל שקל, כי חוויות טובות וזיכרונות לא נמדדים בכסף.

פיזיקול

מגזין בריאות ופנאי

המקום שלכם למצוא את כל מה שמעניין בעולם הבריאות, התיירות, הפנאי והשקט לגוף ולנפש

הרשמו לניוזלטר שלנו והשאר מעודכן תמיד

צרו קשר...

אנו תמיד פתוחים לכל שאלה רעיון? שיתוף פעולה?
מוזמנים ליצור איתנו קשר

התכנים באתר הם לעיון בלבד. כל תרגול או שימוש בתוכן הינו באחריותו המלאה של הגולש. יש להתייעץ ברופא לפני ביצוע פעולות חריגות.

סגירת תפריט