הלחץ גובר והחשק יורד

גבר עצוב

לא מעט גברים סובלים מתפקוד מיני ירוד, מה שגורם לגברים לחיות עם תחושה לא נעימה של בטחון עצמי נמוך, במיוחד כאשר מדובר בזוג נשוי.

אז איך אפשר להתמודד עם הבעיה הזו? האם תוכל כבר הערב לשפר את מצב הרוח ותפקודך? שמחים להפתיע אותך שכן!

הסיבות לאין אונות (ככל שידוע לנו)

הסיבה הבולטת ביותר היא לחץ. החיים של היום, בקצב הגבוה לא פוסחים על איש. הקצב גבוה, והלחץ עולה ועולה באופר מתמיד כל יום. גברים רבים נוטים להשתמש בתלונה שהם סובלים מלחץ בעבודה ולחץ בבית. תמיד הכל סובב סביב הלחץ הזה.

הגבר לוקח על עצמו את האחריות הרבה לכלכלת הבית וגידול הילדים, ומחויב להביא כסף לאוכל כל יום. לא פשוט. בתוך כל זה תמיד העבודה גוזלת מכל אחד מאיתנו כמויות אדירות של אנרגיה. גברים רבים מוצאים את עצמם מוסיפים עוד ועוד שעות נוספות ולא מצליחים לנתק בין העומס שמצטבר במקום העבודה לבין המתרחש בחיי היומיום בבית.

איך מתגברים על התופעה אם כן?

זו אינה מחלה. זו תופעה שיש לה מרפא. הוא מתחיל כמו תמיד בבחירה לטפל בה. אפשר לבחור בין הדרך הטבעית לבין הדרך המהירה (תכשירים שונים לאין אונות כמו קמגרה ודומיה).

רוב הגברים בוחרים  באפשרות השניה – הפתרון לטווח הקצר. ישנם המון המון תכשירים לשיפור התפקוד המיני. העניין הוא שלא ברור איזה תכשיר כדאי לקחת והאם המשווק הוא הרשמי או הזיוף. יש כל כך הרבה משווקים וכולם משקיעים המון בכדי להגיע אליך. אז צריך לשים לב שקונים רק מקמגרה ישראל.

במקרה כזה יש שתי אפשרויות – האחת להסתמך על כך שמומלץ להשתמש בעיקר בתכשיר קמגרה ג’ל, שניתן להשיג בקלות וללא מרשם רופא ממגוון רחב של משווקים (רובם משווקים את המקור, וכל אחד מתהדר בתואר “יבואן”…). האפשרות השניה היא לרכוש תכשיר תרופתי בעזרת מרשם רופא, ולקנות את המוצר הנדרש מבית המרקחת, בהשגחת משרד הבריאות וכו’.

מה שכן, צריך לדעת שמשרד הבריאות לא כל כך בעד הנושא הזה, ועדיין נדרש לוודא שאתה יכול להשתמש בתכשיר ללא תופעות לוואי.

מה הוא קמגרה ג’ל ואיך כבר הערב תהנה ממנו?

על פי מקורות ברשת, זהו תכשיר לשיפור התפקוד המיני אצל גברים שמתחרה במוצרים דומים שדורשים מרשם רופא. המוצר פותח על ידי חברה בהודו שנקראת ajanta pharm. החברה הזו מוכרת למיליונים ברחבי העולם, והמוצר הזה תופס פופולריות רבה בקרב מיליוני גברים בעולם.

הצריכה היא על ידי בליעה של ג’ל בטעמים שונים להקלה על השימוש (ולא בליעת כדור). כ-15 דקות, על פי אותם מקורות, ואתה מגיע לזקפה ממנה תהנה כ-6 שעות.

אפשר למצוא ספק שישלח את המוצר עם שליח עד הבית תוך כמה שעות. שווה בדיקה!

בכל מקרה, כן חשוב להבין שלא כל אחד יכול להשתמש בתכשיר, ורצוי לוודא שאתם עומדים בדרישות של מי שכן יכול.

 

פיזיקול

מגזין בריאות ופנאי

המקום שלכם למצוא את כל מה שמעניין בעולם הבריאות, התיירות, הפנאי והשקט לגוף ולנפש

הרשמו לניוזלטר שלנו והשאר מעודכן תמיד

צרו קשר...

אנו תמיד פתוחים לכל שאלה רעיון? שיתוף פעולה?
מוזמנים ליצור איתנו קשר

התכנים באתר הם לעיון בלבד. כל תרגול או שימוש בתוכן הינו באחריותו המלאה של הגולש. יש להתייעץ ברופא לפני ביצוע פעולות חריגות.

סגירת תפריט