מוהל מומלץ

תינוק מחייך

מזל טוב!!! נולד לכם בן. כדי לארגן את אירוע הברית על הצד הטוב ביותר הדבר החשוב והמשמעותי ביותר לכם בתור הורים טריים הוא מוהל מומלץ ואיכותי אשר יבצע את ברית המילה ללא כל נזקים וכמה שפחות כאב לרך הנולד. צרו קשר עוד היום על מנת לשריין את המוהל המועדף עליכם.

למה חשוב לקחת מוהל עם המלצות

עם בריאות לא משחקים, ובטח כאשר מדובר על בריאות של תינוק שזה עתה נולד. התינוק שעד עתה נחשב לעובר, שהה בבטן אימו כ- 9 חודשים, עבר בדיקות ושמרנו מכל משמר שלא יאונה לו כל רע. כך גם צריך לנהוג בו עכשיו, כאשר הוא יצא לאוויר העולם.

לכן כאשר אתם מארגנים אירוע ברית מילה חשוב מאוד כי תיקחו מוהל מומלץ אשר שמעתם עליו מהורים אחרים כי ביצע עבודה טובה. בחירה שכזו תעזור לכם ולתינוקכם לעבור את הברית בשלום ובביטחון מלא בעבודת המוהל שבחרתם.

מוהל מומלץ – מספר טיפים

כאשר באים לבחור מוהל מומלץ יש מספר דברים חשובים כי שכדאי שתבדקו על המוהל שאותו אתם רוצים לקחת לאירוע ברית המילה של תינוקכם:

  • חשוב מאוד לבדוק אם המוהל מופיע ברשימה של המוהלים המורשים
  • כדאי לדבר עם הורים שביצעו אצל אותו מוהל ברית מילה ולשאול לתחושותיהם
  • שימו לב למחיר שמבקש המוהל – המחיר המעודכן על פי משרד הדתות כיום עומד על 150 שקלים חדשים לביצוע ברית מילה.
  • גם לאחר שבחרתם מוהל ואתם כבר במעמד הברית – שימו לב כי בעת ביצוע הברית המוהל משתמש בכלים חדשים לגמרי לביצוע החיתוך על מנת שלא יווצר זיהום

כמובן כי יש עוד אינספור דברים חשובים שכדאי להקפיד עליהם. אך אלו הם המהותיים והחשובים ביותר על פי סקר קטן שערכנו אצל הורים טריים. במידה ותרצו לקבל טיפים נוספים אל תהססו ליצור קשר בהקדם ונוכל לענות לכם על כל השאלות.

ברית מילה – מקורות

מקורות ביצוע וקיום ברית המילה הם כמובן בתנ”ך. אברהם אבינו היה האדם הראשון שערך ברית מילה. אברהם אבינו מל את עצמו בגיל 99! לאחר מכן חלפו שנים בהם הקפידו על ביצוע המיל ה ולאחר מכן שנים בהן הייתה התבוללות. אלוקים עמד על המשמר וחידש שוב את קיום ובצוע הברית. כיום ברית המילה נחשבת לאחת מתרי”ג מצוות.

איך בוחרים מוהל מומלץ?

מוהל מומלץ ניתן לבחור מרשימה מסודרת שקיימת במשרד הבריאות שם גם ניתן לראות אם המוהל הוא מוהל מוכר מורשה ופעיל. כמו כן ניתן לשמוע ולדבר עם הורים אחרים אשר כבר ביצעו בעברם ברית מילה לתינוקם.

אין כמו קבוצת השווים (במקרה זה קבוצת השווים היא הורים שרוצים בטובת התינוק שלהם) כדי לשמוע חוות דעת אמיתית וכנה. אחרי שבדקתם את כל אלה כל שנותר לכם הוא לשריין לכם את המוהל שבחרתם. המון המון מזל טוב ורק טוב.

 

פיזיקול

מגזין בריאות ופנאי

המקום שלכם למצוא את כל מה שמעניין בעולם הבריאות, התיירות, הפנאי והשקט לגוף ולנפש

הרשמו לניוזלטר שלנו והשאר מעודכן תמיד

צרו קשר...

אנו תמיד פתוחים לכל שאלה רעיון? שיתוף פעולה?
מוזמנים ליצור איתנו קשר

התכנים באתר הם לעיון בלבד. כל תרגול או שימוש בתוכן הינו באחריותו המלאה של הגולש. יש להתייעץ ברופא לפני ביצוע פעולות חריגות.

סגירת תפריט