רעיונות לשימוש במחית פיסטוק

מחית פיסטוק הוא אחד מחומרי הגלם האהובים עלי. קודם כל אני מאוד מאוד אוהבת את טעם אגוז הפיסטוק. העברתי שנים רבות בפיצוח פיסטוקים, בליווי תה צמחים על ספת הוריו של בעלי שיבדלו לחיים ארוכים. מלבד הטעם האהוב של הפיסטוק, יש לו את יתרון הצבע הירוק הכמעט זרחני בו הוא מתהדר. כל פעם מחדש אני נדהמת שהצבע של הפיסטוק הוא טבעי לחלוטין. לכן כאשר גילית את מחית הפיסטוק שמחתי ממש. כמובן שישר רכשתי לי את המוצר באחת החנויות המתמחות והתחלתי לנסות אותו. לא היית צריכה הרבה ניסיונות על מנת שהמחית תשתלב לי נפלא כמעט בכל קינוח לו הוספתי אותה. רק פעם אחת מעט הגזמתי וטעמה השתלט בצורה, בואו נגיד, פחות טובה עד לרמה בה הקינוח הושלך לפח. מטעויות לומדים וכך גם אני למדתי מהו המינון הנכון בו צריך להשתמש במחית זו.

צבע נעים – קינוח סופר טעים

מחית הפיסטוק כאמור בעלת צבע ירוק עז ומעט זרחני. אני מאוד מתחברת לצבע זה ולשילובים שהוא יוצר בקינוחים אותם אני נוהגת להכין. הטעם שלה מאוד מרוכז ולכן יש להשתמש בה בתבונה. למה בתבונה? קודם כל כדי שלא תאלצו להיפרד בצער מהקינוח בו השקעתם שעות רבות ולהשליך אותו לפח, כמו שקרה לי. תאמינו לי שלפעמים המוסיף גורע, ולשים יותר מדי מהמחית הזו זה לא דבר טוב. דבר שני התבונה תחסוך לכם בהוצאות ותשמור לכם על המחית לזמן רב במזווה הביתי. יש להוסיף ממש קצת ממנה על מנת לקבל טעם פיסטוקי עשיר וטעים, זוהי לפחות המסקנה אליה אני הגעתי.

יתרונות תזונתיים בשימוש במחית פיסטוק

מחית פיסטוק עשויה אך ורק מחומריים טבעיים. אין בה תוספים או חומרים משמרים. 100 אחוז פיסטוק טבעי. הייתם מאמינים? גם אני בהתחלה לא האמנתי אבל העובדות בשטח מספרות שזוהי האמת. אני בוחרת להאמין לעובדות, ונהנית עוד יותר להשתמש בה כאשר אני יודעת שהיא טבעית ואינה מוצפת בשלל תוספים וסוכרים שמזיקים לבריאות שלנו. זה באמת נדיר למצוא היום חומרי גלם לאפייה שהם טבעיים לחלוטין, וכשאני כבר מוצאת כאלו אני רצה להפיץ את הבשורה על מנת שכולם יוכלו להנות ולא רק אני.

הכין ניתן להשיג מחית פיסטוק?

מחית פיסטוק ניתן למצוא כמעט בכל החנויות המתמחות בשיווק מוצרי אפייה. כמו כן בעידן המודרני והאינטרנטי יש למצוא אותה דרך המחשב בחנויות האינטרנטיות המספקות את המוצרים שלהם עם שליח עד הבית! פתרון מושלם למי שלא מוצאת זמן לשיטוט מיותר בחנויות, או לחלופין מעדיפה להימנע מראש מלהיפגש פנים מול פנים על שלל האופציות הקיימות כיום בחנויות השונות. לי זה רק מגדיל את המינוס בחשבון הבנק (עקב רכישת יתר של מוצרים לאפייה ללא ריסון או שליטה). איפה לקנות זוהי באמת רק עניין של העדפה אישית כי בכל החנויות שאותן אני בדקתי מייבאים סוגים דומים של מחית הפיסטוק הנפלאה הזו.

 

פיזיקול

מגזין בריאות ופנאי

המקום שלכם למצוא את כל מה שמעניין בעולם הבריאות, התיירות, הפנאי והשקט לגוף ולנפש

הרשמו לניוזלטר שלנו והשאר מעודכן תמיד

צרו קשר...

אנו תמיד פתוחים לכל שאלה רעיון? שיתוף פעולה?
מוזמנים ליצור איתנו קשר

התכנים באתר הם לעיון בלבד. כל תרגול או שימוש בתוכן הינו באחריותו המלאה של הגולש. יש להתייעץ ברופא לפני ביצוע פעולות חריגות.

סגירת תפריט