טיפול פיזיותרפיה פרטי בקריות

להזיז את הגוף ולבצע פעילות גופנית זה חשוב בכל גיל, אבל עוד יותר חשוב כשאנו מגיעים לגיל המכונה גיל הזהב. אחרי שנים של עשייה ועבודה הגוף שלנו מאותת לנו שנתייחס אליו ונטפל בו. לעיתים אין זמן ללכת ולטפל בעצמנו, לעיתים זה עניין של חשק, מרחק רב שצריך לנסוע או ללכת אליו על מנת לקבל את הטיפול המתאים או קושי בהתניידות. אנו מציעים לך טיפול פיזיותרפיה פרטי בקריות עד הבית. נגיע אליך, נתאים לך תוכנית אישית, נעבוד איתך על מה שצריך ונשמור על הבריאות שלך.

גיל הזהב (הגיל השלישי) זהו זמן נפלא לחוות את כל מה שעדיין לא חווית. לטייל, לנסוע, לבקר, לראות ופשוט לחיות. כבר אין מחויבויות כמו גידול ילדים או משכנתא על הראש, וחבל שדווקא הגוף שלך הוא זה שיעצור בעדך. ככל שתקדים לטפל בעצמך ובמה שמפריע לך כך הבעיה תיפתר מהר יותר ותוכל להיות חופשי ולחיות את החיים.

 טיפול בבית – מה זה אומר?

אנו מציעים לך אפשרות של טיפול פיזיותרפיה פרטי בקריות. פיזיותרפיסט מטעמנו יגיע עד אליך, למקום הבטוח והנוח שלך, בכל מזג אויר ובכל שעה הנוחה לך. אנו נכין לך תוכנית עבודה פרטית שתתאים בדיוק לך וליכולות הפיזיות שלך. כמו כן נתאים את התוכנית לסביבה הביתית ולאביזרים שיש לך בבית כגון שרפרף שיכול לסייע, שולחן כסאות ועוד. בטיפול פיזיותרפיה בקריות אתה לא תצטרך לקנות שום ציוד מיוחד עבור הטיפול הפרטי ותלמד להשתמש ברהיטים שקיימים אצלך בבית כציוד שיסיע לך בזמן תרגול.

טיפול פיזיותרפיה פרטי בקריות בבית הלקוח ניתן לקבל שירות באחד מהערים הבאות: קרית אתא, קרית מוצקין, קרית ביאליק וקרית ים. לכל אחת מאלו נוכל להגיע ולסייע לך על מנת שאיכות החיים שלך תעלה ותשתפר ולא תצטרך לחשוש ללכת ברחוב לבדך או להסתייע בעזרה של אדם נוסף.

יתרונות של טיפול פרטי על פני טיפול במכון

כל אדם המתמודד עם מוגבלות פיזית כלשהי מרגיש לעיתים לא בנוח להימצא במקום שיכירו אותו, יזהו אותו ויבינו כי הוא מתמודד עם בעיה כלשהי. לכן טיפול פיזיותרפיה בקריות שאנו מבצעים בבית הלקוח זהו הפתרון המושלם עבורך. לא תצטרך להסביר את עצמך לאיש או להסתתר. אתה לא חייב דין וחשבון לאף אדם. טיפול פרטי בבית נותן לך את האפשרות כן לטפל ולא להזניח את הגוף שלך על מנת שתוכל להיות בריא ופעיל עוד הרבה מאוד שנים ובבריאות איתנה, וכל זה מבלי לצאת מהבית.

בטיפול במכון אתה מבזבז זמן יקר על לחכות בתור, הרבה פעמים לאחר שחיכית ונכנסת לתור המיוחל לפיזיותרפיסט כבר אין אנרגיות לטפל בך בגלל כמות האנשים שהוא רואה בכל יום. קורה גם שלעיתים אתה מגיע ושכחו להודיע לך שבוטל התור שלך להיום ואתה נסעת למכון בשני אוטובוסים ויש מזג אויר סוער בחוץ .טיפול פיזיותרפיה בקריות בבית שלך הוא הפתרון הטוב ביותר עבורך.

לסיכום

אחרי שסקרנו בפניך את היתרונות הרבים של טיפול פיזיותרפיה פרטי בקריות כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר, נדבר קצת ונכיר אותך. לאחר מכן נקבע פגישה לטיפול פיזיותרפיה בקריות אשר תתבצע כבר מהפעם הראשונה – בבית שלך. מחכים לך.

 

פיזיקול

מגזין בריאות ופנאי

המקום שלכם למצוא את כל מה שמעניין בעולם הבריאות, התיירות, הפנאי והשקט לגוף ולנפש

הרשמו לניוזלטר שלנו והשאר מעודכן תמיד

צרו קשר...

אנו תמיד פתוחים לכל שאלה רעיון? שיתוף פעולה?
מוזמנים ליצור איתנו קשר

התכנים באתר הם לעיון בלבד. כל תרגול או שימוש בתוכן הינו באחריותו המלאה של הגולש. יש להתייעץ ברופא לפני ביצוע פעולות חריגות.

סגירת תפריט