בעיית האין אונות והטיפול בה

איש אישה

אין אונות הינה בעיה נפוצה אצל גברים רבים במציאות בה אנו חיים. לעיתים זה קורה עקב לחץ בעבודה או עקב לחץ בבית, לעיתים זה קורה עקב בריאות לקויה או אורח חיים לא מאוזן. אם גם אתה סובל מבעיה כזו או דומה לה חשוב כי תתחיל לטפל בעצמך על מנת לחיות באיכות חיים ולהפסיק לסבול. חוץ מגברים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני ישנם גברים שהחלו לצרוך תכשירים להגברת האון הגברי מתוך סקרנות בלבד, והעשרה של חיי המין שלהם. גברים אלו מדווחים על עולם חדש שנפתח בפניהם.

איך לטפל באין אונות?

כל גבר בוחר להתמודד או לטפל בבעיית האין אונות ממנה הוא סובל בדרך אחרת. ישנם גברים אשר רוצים פתרון מהיר וזמין. גברים אלו יפנו לעולם התכשירים המהירים כגון קמגרה ג’ל , ויאגרה ועוד רבים כמותם. היתרון הגדול של התכשירים האלו הוא פתרון מידי – כרבע שעה מהרגע שצרכת את התכשיר והכנסת אותו לגוף שלך, תוכל לראות תוצאות. והאפקט – נשאר למשך שעות ארוכות. אך כמו שהוא בא, כך הוא גם הולך, ומי שבוחר בתכשיר להגברת האון הגברי צריך לדעת שאין זה פתרון קסם ואם רוצים פתרון ארוך טווח יש לפנות לטיפול מקיף ואורך יותר.

הטיפול הארוך יותר כולל התייעצות עם רופא (במידה ויש מחלות רקע – רצוי לטפל בהן במקביל), ייעוץ עם תזונאית, צריכת צמחים טבעיים ומבוקרים וטיפול נפשי. במידה ותטפל בעצמך בכל המישורים הללו במקביל ותשנה את אורח החיים שלך, סביר להניח שגם בעיית אין האונות תיפתר, ואתה תחזיר לעצמך את הביטחון העצמי שאבד לו.

טיפול נפשי והקשר לבעיית אין אונות

נפש האדם היא מורכבת ומסובכת להבנה. מה שכן יודעים כיום בוודאות זה שיש קשר ישיר בין הגוף והנפש ועל כן אם מחליטים לטפל בבעיית אין אונות בפן הפיזי, יש לשלב גם מזור לנפש. הרבה פעמים עקב בעיות בתפקוד המיני הגבר מאבד את הביטחון העצמי שלו ולוקה בחרדות כגון חרדות ביצוע. הטיפול הנפשי יכול לעזור לגבר להתמודד ולהתגבר על הבעיות הנפשיות הנלוות ולהחזיר לעצמו את התפקוד גם במישור הפיזי וגם במישור הנפשי.

תכשירים להגברת האון הגברי

קיימים הרבה מאוד תכשירים שמטפלים בשלל בעיות בתפקוד המיני כגון אין אונות, שפיכה מוקדמת, חוסר חשק מיני, חרדות ביצוע ועוד. התכשירים הקיימים חלקם מוכרים לציבור וחלקם לא. בכל מקרה, חשוב לפני נטילת כל תכשיר לקרוא ולברר על אותו תכשיר מבעוד מועד ולראות אם הוא לא מסוכן לכם. כמו כן רצוי לבדוק כי אתם צורכים תכשיר המאושר על יד משרד הבריאות. במידה ואתם סובלים ממחלות כלשהן בדרך כלל רצוי כי לא תשתמשו בתכשירים המגבירים את החשק המיני. תכשירים הפותרים בעיות לגבר אחד, עבור גבר אחר יכולים לשרת במימוש פנטזיות מיניות עליהם תמיד חלם. אין כל בעיה להשתמש בתכשירים אלו גם אם אינך סובל מכל בעיה, אלא רק רוצה לגוון ולהתנסות בחוויות חדשות.

אין אונות – בעיה נפוצה ומוכרת

אז אין אונות היא באמת בעיה נפוצה, ובאופן כללי בעיות בחדר המיטות צצות יותר ויותר לגברים בעידן המודרני. חשוב שתדע כי אתה לא לבד וכמוך קיימים עוד גברים רבים איתם תוכל להתייעץ ולהם תוכל לספר מה עובר עליך ולשתף בתחושותייך. הידיעה שאתה לא לבד בעסק הזה, שבדרך כלל השתיקה יפה לו נותנת תחושה טובה והרגשה כי אתה לא מתמודד עם משהו שאין לא פתרון ובטח שאתה לא הראשון המתמודד עם בעיה כזו או אחרת הקשורה לתפקוד מיני לקוי.

פיזיקול

מגזין בריאות ופנאי

המקום שלכם למצוא את כל מה שמעניין בעולם הבריאות, התיירות, הפנאי והשקט לגוף ולנפש

הרשמו לניוזלטר שלנו והשאר מעודכן תמיד

צרו קשר...

אנו תמיד פתוחים לכל שאלה רעיון? שיתוף פעולה?
מוזמנים ליצור איתנו קשר

התכנים באתר הם לעיון בלבד. כל תרגול או שימוש בתוכן הינו באחריותו המלאה של הגולש. יש להתייעץ ברופא לפני ביצוע פעולות חריגות.

סגירת תפריט